Reklama
Pożyczki w UK od 1000 – 40000 Funtów

Ryanair Odleciał Za Wcześnie Pozostawiąjąc Pasażerów Na Lotnisku

Znajdziesz tutaj:

loan finder

kalendarz ryanair

O Firmie Ryanair znów głośno, po nie tak dawnych aferach z brakami paliwa , tym razem słynny tani przewoźnik pozostawił 20 pasażerów na lotnisku Chopina w Warszawie. Maszyna powinna zdaniem lotniska wystartować o godz 11:30, wystartowała natomiast 15 minut wcześniej o 11:15.

Zrzucanie Winy

Pasażerowie żądają odszkodowania od lotniska ale rzecznik lotniska odbija piłeczkę w stronę przewoźnika mówiąc, że winny jest Ryanair. Według portu lotniczego Ryanair zgłosił, że odlot nastąpi o godzinie 11:30 natomiast piloci wzbili maszynę o godzinei 11:15 pozostawiając pasażerów na lotnisku.

Śledztwo

Urząd Lotnictwa Cywilnego zbada dlaczego samolot linii Ryanair odleciał przed czasem. Daniel Godlewski z ULC oznajmił, że urząd zbada sprawę ponieważ sytuacja i wina nie jest tu jednoznaczna. Pasażerowie mają obowiązek stawienia się do odprawy najpóźniej 45 minut przed odlotem, nie jest natomiast określony czas wejścia na pokład. W całym incydencie nie wiadomo kto za to wszystko odpowiada Ryanair czy Lotnisko. Niezależnie od wszystkiego pasażerowie mają prawo domagać się wyjaśnień na własną rękę, powinni skierować reklamację do przewoźnika. Przewoźnik ma 30 dni na rozpatrzenie i ustosunkowanie się do prośby. Jeżeli odpowiedź będzie spóźniona lub nie będzie jej wcale pasażer może skierować sprawę do Urzędu Lotnictwa Cywilnego.

Kategoria:

Reklama

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *