Reklama
Pożyczki w UK od 1000 – 40000 Funtów

Rumuni i Bułgarzy w UK Brytyjczycy na Tak

Znajdziesz tutaj:

loan finder

Od 1 Stycznia 2014 roku Wielka Brytania otwiera rynek pracy dla dwóch nowych państw, są to Bułgaria i Rumunia. Kontrowersyjny temat przyjazdu obywateli tych dwóch państw znalazł swój finał w ankiecie, która została niedawno przeprowadzona i o dziwo ponad 68% pytanych deklaruje, że nie ma nic przeciwko temu aby obywatele Rumunii i Bułgarii przyjeżdżali na wyspy do pracy.

imigracja_w-uk

Stawiają jednak pewne warunki. Ankietowani w większości zgadzają się co do jednego, nowi imigrancji będą musieli uczyć się języka, płacić podatki oraz integrować z lokalną społecznością. Blisko 70 % pytanych odpowiadało, że priorytetem dla imigrantów powinna być nauka języka angielskiego, 64% z nich uważa, że najważniejsze jest znalezienie pracy i płacenie podatków, zaledwie 2% ankietowanych nie ma zdania na ten temat.

Zapowiadana przez Davida Camerona nowa polityka imigracyjna również nie wywarła większego wpływu na społeczeństwo brytyjskie. Jeden na czterech Brytyjczyków uważa, że rząd powinien ograniczyć prawa do swobodnego przemieszczania się w Unii Europejskiej, zdaniem natomiast 26% ankietowanych Wielka Brytania powinna wystąpić z UE, jeśli zasady przyjazdu obywateli państw unijnych nie zostaną zmienione.

źródło: Newsweek

Kategoria:

Reklama

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *