Reklama
Reklama
Reklama
Robot Tańczący Gangnam Style

Robot Tańczący Gangnam Style

Oceń

Znajdziesz Tutaj:

Reklama

Robot tańczący styl Gangnam, zdobył tytuł w tanecznym konkursie robotów w Chinach.

„Gangnam Style” w wykonaniu rapera Psy stał się w ostatnich miesiącach globalnym hitem. Raper Psy stał się pierwszą południowokoreańską gwiazdą pop, której singiel Gangnam Style dodarł do szczytu najpopularniejszych singli w UK. Utwór stał się zjawiskiem globalnym wideo klip w tanecznym rytmie jazdy konnej jest na YouTube najlepiej oglądanym klipem jak do tej pory. Lecz co właściwie oznacza Gangnam Style?

„Gangnam Style”  w języku koreańskim to nic innego jak  kolokwializm, życie w luksusie. Odnosi się do dzielnicy Gangnam w Seulu, która jest symbolem mody i luksusu i mniej więcej tym, czym dla USA jest Beverly Hills.

Piosenka i teledysk nawiązują do tej tematyki, choć tematem przewodnim tekstu jest jednak głównie „idealna dziewczyna”. W teledysku pojawia się wielokrotnie Kim Hyun-a, koreańska piosenkarka, która wraz z PSY nagrała też własną wersję tej piosenki.

[jwplayer config=”Custom Player1″ mediaid=”5158″]

[jwplayer config=”Custom Player1″ mediaid=”5160″]

 

Reklama

Żaden z autorów, współtwórców, administratorów, mojawyspauk.com w jakikolwiek sposób nie może być odpowiedzialny za wykorzystanie przez Ciebie informacji zawartych w powyższym artykule lub linków do nich i z nich prowadzących. Użyj na własne ryzyko.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Reklama