Reklama
Reklama
Reklama
Radoslaw Sikorski

Radosław Sikorski Nie Tykajcie Zasiłków Dla Dzieci Naszych Imigrantów

Oceń

Znajdziesz Tutaj:

Reklama

Po tym jak Premier Wielkiej Brytanii oświadczył, że jest za tym aby odebrać świadczenia socjalne Polskim imigrantom pracującym w UK, dla rodzin mieszkających w Polsce, reakcja Ministra Spraw Zagranicznych Radosława Sikorskiego była natychmiastowa.

Radoslaw Sikorski

Radosław Sikorski Twitter ” Jeśli Wielka Brytania dostaje naszych podatników, czyż nie powinna również płacić im należnych świadczeń socjalnych? Dlaczego Polscy podatnicy powinni dotować tylko dzieci Brytyjskich podatników? Zabezpieczenie socjalne w UK dotyczy wszystkich obywateli UE, nie należy więc piętnować tylko Polaków.”

Wszystkie zmiany w traktacie UE dotyczące wypłaty świadczeń wymagają jednomyślnego poparcia wszystkich 28 krajów w Europie. Oznacza to, że Polska może zawetować każdą reformę dotyczącą świadczeń socjalnych.

linki źródłowe

https://twitter.com/sikorskiradek

Zdjęcie: http://www.radeksikorski.pl/

Reklama

Żaden z autorów, współtwórców, administratorów, mojawyspauk.com w jakikolwiek sposób nie może być odpowiedzialny za wykorzystanie przez Ciebie informacji zawartych w powyższym artykule lub linków do nich i z nich prowadzących. Użyj na własne ryzyko.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Reklama