...
Reklama
Pożyczki w UK od 1000 – 40000 Funtów

Problemy z Landlordem w UK – Masz Problem Aby Zapłacić Rent?

Czy masz problemy z landlordem w UK czy regularnie płacisz czynsz? Jeżeli jesteś już na krawędzi eksmitowania z mieszkania ważne jest zrozumienie sytuacji, aby była dla Ciebie jasna, dzięki temu będziesz mógł podejść do tego strategicznie

Znajdziesz tutaj:

loan finder

Problemy z landlordem w UK czy regularnie płacisz rent? Czy jesteś już na krawędzi eksmitowania z mieszkania przez landlorda. Ważne jest zrozumienie sytuacji, aby była dla Ciebie jasna, dzięki temu będziesz mógł podejść do tego strategicznie.

Czy landlord może wyrzucić z domu? Jeżeli jesteś najemcą (ale nie dzielisz przestrzeni) prywatnego właściciela w dowolnym czasie pomiędzy 28 Luty 1997 roku aż do teraz jesteś chroniony jako krótkoterminowy najemca.

problemy z landlordem w uk

Nie będziesz zmuszony do opuszczenia domu bez wypowiedzenia, które wynosi 14 dni, aby wywiązać się ze swoich zobowiązań. Jeśli nie będziesz w stanie zapłacić czynszu, sprawa może trafić do sądu. Oprócz zapłacenia czynszu mogą zostać dodane koszty sądowe. Lecz nie irytuj się wciąż jest droga wyjścia. Oto kilka kroków które możesz podjąć:

Porozmawiaj z Twoim landlordem

Nie jest to czas, aby ukrywać się przed landlordem. Kiedy otrzymasz wypowiedzenie odbierz to jako znak, że należy w końcu pokazać twarz nawet jeśli nie jesteś pewny, że ona lub ona ma zamiar oddać sprawę do sądu lub zgodzić się na umowę z Tobą. Zawsze najlepszym rozwiązaniem jest odpowiednia strategia, czas uzbrojony w odpowiednie informacje, jak dokładna data, kiedy będziesz mógł jemu, jej zapłacić.

Szybka wskazówka opracuj plan:

  • Przygotuj listę punktów do omówienia
  • Zapamiętaj je i pracuj z nimi tematycznie.

Następnie umów spotkanie z landlordem, tylko nie recytuj listy przez telefon zaaranżuj konfrontacje twarzą w twarz. Kiedy już nadejdzie czas spotkana z landlordem odłóż na bok strach i obawy, bądź szczery oraz gotowy poprzeć szczerość konkretnym planem. Bądź prosty, przebierając w poruszaniu spraw sprawi, że poczujesz się niepewny w tym czego naprawdę oczekujesz od dialogu. Pamiętaj, że landlord to też człowiek i na pewno ma miejsce na współczucie i zrozumienie w sercu tak długo jak długo nie będziesz konkretny w tym co mówisz.

Jeśli landlord zgodzi się na Twoje warunki jest to dobry czas na to, aby spełnić swoją obietnicę. Jeśli rozmowa nie zakończy się dla Ciebie zgodnie z planem nie rozpaczaj są jeszcze inne rzeczy, które możesz zrobić.

Poproś instytucję o poradę.

Możesz to zrobić w czasie lub przed negocjacjami. Jest sporo miejsc do których możesz się udać lokalnie wybierz to, które jest dla Ciebie odpowiednie w danej sytuacji. Organizacje, które zajmują się pomocom dla osób w takiej sytuacji jak Twoja są darmowe, będą mogli zaoferować Tobie pomoc lub co lepsze pomóc Tobie z ułożeniem panu rozmowy o którym mówiliśmy wcześniej.

Poradę od tych organizacji możesz otrzymać online, przez telefon lub w ich biurach. Zależy tylko od Ciebie jaka formę wybierzesz tak by była dla Ciebie komfortowa. Wyjaśnij doradcy w jaki sposób znalazłeś się w obecnej sytuacji informując, że zostałeś pozwany do sądu i poinformuj go o swoim planie. W ten sposób możesz jeszcze zmienić lub opracować zapasową strategię, kiedy pierwotny plan zawiedzie.

Sprawdź swoją umowę najmu.

Zanim zamieszkałeś w domu musiała być podpisana umowa najmu z landlordem. Może być ona w formie pisemnej, ustnej lub domniemanej. Jako część umowy najmu występuje w niej okres na jaki została zawarta, specyficznie daty początku i końca, pojedyncze obowiązki landlorda oraz okres, kiedy zostaniesz poinformowany o końcu wynajmu.

Eksmisja również zależy od tego jakiego rodzaju najemcą jesteś. Jak wspomniane powyżej, jeśli jesteś krótkoterminowym najemcą będą to dwa miesiące na uregulowanie zaległości czynszowych. Niektórzy otrzymują powiadomienia dwumiesięczne w zależności od częstotliwości opłat.

Oceń Twoje finanse.

Tak więc teraz kiedy już znasz kroki, aby wzmocnić rzeczy, nadszedł czas przejść do ważnych detali. Twoje miesięczne przychody i wydatki. Zanim podejdziesz do rozmowy z landlordem lub doradca od zadłużenia powinieneś mieć jasność co do wydatków tych ważnych i tych mniej. Oprócz czynszu na drugim miejscu równie ważne są rachunki jak, prąd, gaz, żywność i edukacja. Zredukuj wydatki na podróże i rozrywkę to na pewno Cię nie skrzywdzi na początku może być trudne, ale może przynieść korzyści.

Pamiętaj też o tym, żeby próbować podjąć drogę negocjacji z landlordem jest to na pewno mniej obciążające rozwiązanie, landlord też jest człowiekiem i może się zgodzić na formę jaką zapłacisz czynsz bez uciekania się do bardziej drastycznych środków jak sąd.

Kategoria:

Reklama

2 odpowiedzi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.