Reklama
Pożyczki w UK od 1000 – 40000 Funtów

Prawo jazdy provisional w UK ubezpieczenie dla młodych kierowców

Znajdziesz tutaj:

loan finder

Prawo jazdy provisional w UK, teraz również i młody kierowca zaczynający naukę jazdy po drogach Wielkiej Brytanii ma szansę zarobić rabat w ubezpieczeniu za bezszkodową jazdę.

O tym, że kierowcy z prawem jazdy provisional w UK mogą wykupić dla siebie ubezpieczenie nie trzeba mówić, tak wielu ich ma własne ubezpieczenie, ale tak niewielu jeszcze o tym nie wie widniejąc wciąż na polisie, jako drugi kierowca uniemożliwiając sobie zdobywanie bonusów za bezszkodową jazdę, jak że ważnych w wykupie ubezpieczenia.

provisional

Ubezpieczenie Auta

  • Uzyskaj szybką wycenę ubezpieczenia dla Twojego auta. Twoje zapytanie zostanie wysłane do brokera ubezpieczeniowego, który skontaktuje się Tobą. Rozmowa w języku polskim.
 

Weryfikacja

 

Warunki w zasadach prowadzenia pojazdów przez kierowców z prawem jazdy provisional nie ulegają zmianom, wciąż wymagana jest obecność osoby posiadającej pełne prawo jazdy, co najmniej 3 lata i mieć ukończone 21 lat, osoba ta nie musi być dopisana do polisy.

Jednym z ubezpieczycieli oferujących ubezpieczenie dla kierowcy z prawem jazdy provisional jest Provisional Marmalade, gdzie początkujący kierowca może kupić dla siebie ubezpieczenie już od £2,30* na dzień. Stawki zależą od lokalizacji, okres ubezpieczenia obejmuje 3 miesiące po czy można go przedłużyć. Kliknij Tutaj zobacz ofertę ubezpieczenia dla młodych kierowców z prawem jazdy provisional w UK

Kategoria:

Reklama

4 odpowiedzi

  1. Ja również dopiero co zaczynam naukę jazdy w Wielkiej Brytanii, kilka dni temu znalazłem polskiego instruktora poprzez firmę, którą polecili mi znajomi i niebawem zaczynam naukę jazdy. Prawdę mówiąc nie słyszałem nigdy o czymś takim jak rabat w ubezpieczeniu za bezszkodową jazdę. Moim zdaniem to dobry pomysł, a poza tym nie jest to zbyt kosztowne, więc kolejny plus.

  2. Również o tym nie słyszałem. Posiadam już 4 lata prawo jazdy, czy w takim razie mogę starać się o niższą składkę na ubezpieczenie?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *