Reklama
Pożyczki w UK od 1000 – 40000 Funtów

Powódź i Silny Wiatr w UK Ostrzeżenia 12/2013

Znajdziesz tutaj:

loan finder

Powódź i silny wiatr są przyczyną ostrzeżeń od kilku dni. Nie dla wszystkich Święta Bożego Narodzenia były spokojne, niektóre części Wielkiej Brytanii zagrożone powodzią zpstały przezeń nawiedzone, a mieszkańcy tych że miejscowości doświadczyli nieprzyjemnych ewakuacji w świąteczny czas.

Agencja Środowiska ostrzega przed powodziami, Pete Fox kierownik do spraw ryzyka powodziowego ostrzega zmotoryzowanych przed powodziami, nie zaleca jazdy przez drogi, które zostaną zalane. Obecnie więcej niż 75 ostrzeżeń powodziowych zostało wprowadzonych w Anglii, Walii i Szkocji.

Silny wiatr i ciężkie opady deszczu zakłócają swobodną podróż.

Met Office wprowadziło ostrzeżenia przed silnymi wiatrami wiejącymi z prędkością do 80 mil na godzinę w północnej Walii i Anglii. Niektóre linie kolejowe zostały zamknięte z powodu uszkodzeń i połamanych drzew.

Surrey i Sussex wciąż bez prądu

powodz_w_UK

Około 1500 domów w Surrey i Sussex pozostaje bez prądu od 24/12. Firmy zarządzania energią poinformowały, że 890 domów w Sussex i 680 w Surrey pozostaje bez prądu.

Worcestershire

Droga A451 Kidderminster do Stourport Road została zamknięta na kilka godzin z powodu połamanych drzew. Policja i służby porządkowe ostrzegają kierowców aby starali się planować podróż innymi drogami. Agencja Środowiska wprowadziła ostrzeżenia o możliwych podtopieniach w weekend.

Kategoria:

Reklama

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *