...
Reklama
Pożyczki w UK od 1000 – 40000 Funtów

Powódź i Silne Wiatry Ponownie Uderzyły w Wielką Brytanię

Znajdziesz tutaj:

loan finder

 

Jedna osoba zabita i setki ewakuowanych to skutek silnych wiatrów i powodzi które ponownie uderzyły w UK. Zostało wydanych około 200 ostrzeżeń powodziowych w Anglii – z tego 80 w południowo – zachodniej części i 85 w okolicach Midlands. Niektóre odcinki autostrad w tych miejscach pozostają zamknięte.

Autostrada M25 jest zamknięta w hrabstwie Kent z powodu silnych wiatrów oraz część M50 w Gloucestershire i Worcestershire z powodu powodzi. Według Centrum Pogody BBC, utrzymujące się opady deszczu występują nadal w północnej części Anglii i Szkocji. Przewidywane są przejaśnienia w południowych częściach. Jednak po suchej przerwie ulewy mają powrócić nad Walię i południowo-zachodnią część Anglii w niedzielę po południu i wieczorem. Według Centrum Pogody BBC obecny poziom nasycenia gruntów spowodowany przez ulewne deszcze może spowodować ryzyko miejscowych zalań.

Ponad 800 Domów Zalanych w Wyniku Sztormu

[jwplayer config=”Własny” mediaid=”5264″]

Według Agencji Ochrony Środowiska ponad 800 domów zostało zalanych po tym jak burzowe nawałnice nawiedziły część Anglii i Walii. Agencja potwierdziła, że około 816 domów zostało zalanych po paśmie ulewnych deszczów i silnych wiatrów, które przetoczyły się przez kraj. Poważne uszkodzenia i zalania wystąpiły w Devon i Cornwall, Malmesbury i Wiltshire oraz Kempsey i Worcestershire. Są wypadki śmiertelne w wyniku burzy, na chwilę obecną istnieje około 220 ostrzeżeń powodziowych, co oznacza, że mieszkańcy zagrożonych powodzią terenów powinni podjąć działania mające przygotować ich do nadchodzącej powodzi. Agencja Ochrony Środowiska podaje informacje na swojej stronie jakie tereny są najbardziej zagrożone i tak nadal duże ryzyko powodzi występuje w hrabstwie North Yorkshire, Hartlepool i Middlesbrough, oraz hrabstwie Devon.

[jwplayer config=”Custom Player1″ mediaid=”5274″]

Kategoria:

Reklama

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.