Reklama
Reklama
Paul Walker ginie tragicznie w wypadku drogowym

Paul Walker Nie Żyje Tragiczna Śmierć w Wypadku Drogowym Na Przedmieściach Los Angeles

Oceń

Znajdziesz Tutaj:

Reklama

Paul Walker znany z roli w filmie Fast&Furious nie żyje, zginą tragicznie w wypadku drogowym na przedmieściach Los Angeles. Wideo relacja z wypadku.

paul walker wypadek

paul walkerPojawia się wiele pytań dlaczego i jak doszło do wypadku, według służb ratowniczych przybyłych na miejsce wypadku 40 letni aktor Paul Walker jako pasażer oraz jego przyjaciel kierujący autem, zginęli na miejscu w płonącym porshe.

Jak podają serwisy informacyjne, kilka godzin wcześniej przed tragicznym wypadkiem Paul Walker brał udział w wydarzeniu charytatywnym. W maju tego roku rozpoczęte zostały zdjęcia do nowej siódmej części Fast&Furious, w której po raz kolejny Paul Walker miał wystąpić jako Brian O’Conner. Jego przyjaciele oraz bliscy współpracownicy są zdruzgotani informacją o śmierci aktora, która obiegła świat dziś rano. Vin Diesel Instagram” Bracie będę za Tobą bardzo tęsknił. Jestem absolutnie oniemiały, niebo zyskało dziś nowego anioła. Spoczywaj w pokoju.”

 

Reklama

Żaden z autorów, współtwórców, administratorów, mojawyspauk.com w jakikolwiek sposób nie może być odpowiedzialny za wykorzystanie przez Ciebie informacji zawartych w powyższym artykule lub linków do nich i z nich prowadzących. Użyj na własne ryzyko.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Reklama