Reklama
Reklama
Reklama
pasazer

Pasażer samolotu zakneblowany i związany taśmą.

Oceń

Znajdziesz Tutaj:

Reklama

Czy zdarzyło wam się lecieć samolotem, kiedy wśród pasażerów znalazła się czarna owca, która rozrabiała zaczepiała innych podróżnych obrażając ich i bijąc, zapewne niecodzienny widok na pokładzie samolotu.

Taka sytuacja spotkała pasażerów lotu lecącego z Reykiaviku do Nowego Jorku. Jeden z pasażerów uwiecznił na filmie sytuację jak personel pokładowy próbując powstrzymać rozrabiakę knebluje go i ubezwłasnowolnia przymocowując go do fotela taśmą. Według oświadczenia rzecznika Linii Lotniczych Icelandair, niesfornego pasażera spotkał taki los, ponieważ wcześniej zaczepiał on innych pasażerów uderzając ich, krzycząc i plując na nich. Personel w reakcji na jego zachowanie uznał, że to co ów pasażer wyczyniał było groźne dla innych pasażerów i postanowił go powstrzymać w taki a nie inny sposób. Po wylądowaniu w Nowym Jorku jak się okazało pijanego pasażera zabrała policja.

Reklama

Żaden z autorów, współtwórców, administratorów, mojawyspauk.com w jakikolwiek sposób nie może być odpowiedzialny za wykorzystanie przez Ciebie informacji zawartych w powyższym artykule lub linków do nich i z nich prowadzących. Użyj na własne ryzyko.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Reklama