Reklama
Reklama
Pakistańczyk i Polka Zatrzymani na Fikcyjnym Ślubie

Pakistańczyk i Polka Zatrzymani na Fikcyjnym Ślubie

Oceń

Znajdziesz Tutaj:

Reklama

28-letni Pakistańczyk i 42-letnia Polka zostali aresztowani w następstwie podejrzenia zawarcia fikcyjnego małżeństwa w Dungannon. Po przybyciu pary na ślub, ku ich zdziwieniu zjawili się przed nimi funkcjonariusze „UK Border Agency” oznajmiając, że ceremonia nie może się odbyć. Para została przesłuchana oddzielnie jednak mimo nie zadowalających odpowiedzi oboje zostali aresztowani. Druhna Polki również dołączyła do panny młodej, jak i mężczyzna świadek pana młodego, który rzekomo został zatrudniony w charakterze świadka. Teraz wszystkim grozi deportacja, gdyż są winni łamania prawa imigracyjnego.

Rzecznik UK Border Agency powiedział, że takie małżeństwa są zawierane pozornie, poślubienie kogoś z UE, daje prawo do uzyskania rezydentury, pracy oraz innych korzyści.

źródło BBC News.

Reklama

Żaden z autorów, współtwórców, administratorów, mojawyspauk.com w jakikolwiek sposób nie może być odpowiedzialny za wykorzystanie przez Ciebie informacji zawartych w powyższym artykule lub linków do nich i z nich prowadzących. Użyj na własne ryzyko.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Reklama