Orlęta z Coventry Szkółka Piłkarska Dla Dzieci Inicjatywa z Myślą o Najmłodszych

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Znajdziesz tutaj:

loan finder

Jak możemy zachęcić dziecko do aktywności fizycznej, jakże ważnej w prawidłowym dorastaniu najmłodszych polskich mieszkańców w UK? Rodzice z Coventry już nie muszą się dłużej o to martwić, ponieważ dzięki powstałej tam szkółce piłkarskiej Orlęta mogą swoim pociechom umożliwić zdobywanie pierwszych szlifów piłkarskich.

1535386_662755293760269_1856825854_n

Szkółka piłkarska w Coventry działa od kilku miesięcy, we wrześniu zostały wznowione treningi, frekwencja na treningach jak mówią organizatorzy jest coraz większa, jest to najlepszy przykład tego, że popularność piłki nożnej w Wielkiej Brytanii wciąż jest na topie.

Czy trening piłkarski jest odpowiednią aktywnością fizyczną dla dziecka?

Oprócz piłki nożnej istnieje wiele dyscyplin, które zasługują na uwagę, jednak ta jedyna jest w Wielkiej Brytanii najbardziej popularna, wzbudza najwięcej emocji. Podczas meczów reprezentacji Anglii i meczów ligowych możemy zauważyć jak zamiera życie, wypełniają się Puby. Oto Anglia, piłka nożna to ich sport narodowy. Jeśli więc zastanowimy się przez chwilę, czy piłka nożna jest odpowiednim sportem dla dziecka w UK, to odpowiedź może brzmieć Tak.

Kasprzyk CUP Football Academy

 

Jeśli dziecko przejawia talent piłkarski, to dlaczego nie pójść w tę stronę. W Wielkiej Brytanii, piłka nożna jest szczególnie traktowana, kluby piłkarskie stoją otworem dla młodych talentów piłkarskich.

3

Młodociany piłkarz może już we wczesnym wieku rozpocząć profesjonalny trening piłkarski, aby następnie przejść kolejne etapy treningów prowadzących do rozgrywek w lidze angielskiej. A jeśli jest dobry w tym co robi to ma duże szanse na grę nie ukrywajmy za naprawdę dobre pieniądze.

więcej na temat Coventry Football Academy http://www.coventryfootballacademy.com/

Powiązane

2 odpowiedzi

  1. To świetny pomysł na to by dziecko mogło rozwijać sie fizycznie mój synuś także grał w zeszłym roku i był bardzo zadowolony gdyby nie problemy z dojazdem to nadal uczęszczał by na treningi co pomagalo mu rozwijać kondycję fizyczną

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *