Reklama
Reklama
Reklama
mecz polska anglia odwołany

Opady Deszczu Odroczyły Mecz Kwalifikacyjny Polski z Anglią

Oceń

Znajdziesz Tutaj:

Reklama

Mecz kwalifikacyjny Polska-Anglia został przełożony na środę o ile pogoda będzie łaskawa i nie będzie padać.

Ulewne deszcze ogarnęły Warszawę we wtorkowe popołudnie, rozpoczęcie meczu zostało opóźnione ze względu na stan murawy, a decyzja sędziego o stanie boiska tylko potwierdziła nasze oczekiwania co do dalszych losów spotkania Polska – Anglia. Trener reprezentacji anglii w wypowiedzi dla TVP1 powiedział ” Mam nadzieję, że dach zostanie zamknięty przy tej pogodzie, a organizatorzy powinni jak najszybciej rozpocząć naprawę boiska gdyż jest w bardzo złym stanie. Obecny stan murawy będzie potrzebował bardzo dużo uwagi aby przygotować ją do stanu grywalnej w dniu jutrzejszym.”

Zgodnie z przepisami FIFA obie strony muszą rozegrać mecz w ciągu 24-godzin, jeśli nie mecz będzie musiał być rozegrany w innym terminie. Rozczarowanie polskich i angielskich kibiców było ogromne, a informowanie rzeszy fanów obu drużyn przez organizatorów co do stanu spotkania pozostawiało dużo do życzenia.

Reklama

Żaden z autorów, współtwórców, administratorów, mojawyspauk.com w jakikolwiek sposób nie może być odpowiedzialny za wykorzystanie przez Ciebie informacji zawartych w powyższym artykule lub linków do nich i z nich prowadzących. Użyj na własne ryzyko.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Reklama