24 lutego, 2021

About the author

Related Articles

3 Comments

 1. 1

  danuta

  od kilku lat korzystam z pozyczek Oakam i jestem barzdo zadowolona z obslugi i fachowosci nie musze jezdzic do firmy wszystko zalatwiam przez tel.obslugiwany przez sympatycznych konsultantow i expresowym tempie jest wszystko zalatiwione i pieniadze sa na koncie polecam wszystkim ktorzy potrzebuje szyko gotowki firme Oakam.Danuta

 2. 2

  gthygtfvdcma

  no nie wiem czy dla osob ktore dopiero przybyly do uk. chcialam wzaic pozyczke ale moja karta nie miala 3 miesiecy i odmowili mi

 3. 3

  Andrew

  To totalna ściema. Owszem, ta firma była w mojej ocenie taka jaką opisuje Danuta. Coś się jednak w niej zmieniło, może osoba zarządzająca a może zaistniała jakaś inna przyczyna, w każdym razie to nie ta sama firma.
  Jestem klientem OAKAM od dłuższego czasu. Nigdy nie miałem problemów dosłownie z niczym. Miłe dziewczyny, mili chłopcy, konkretna rzeczowa obsługa i terminowa. Dzisiaj, kłamstwa i dosłownie “olewanie” klienta.
  Chciałem doładować konto, miła dziewczyna powiedziała, że jeszcze jakiś nie mogę, ale mam aż 270 funtów bonusów.
  Poprosiłem więc o przesłanie tego. Trwa to zazwyczaj szybko, najdłużej 3 dni. W moim przypadku trwa to już 13 dni. Ale nie to jest przerażające. Najgorsze jest to, że tam wszyscy kłamią.
  Najpierw się dowiedziałem, że zmieniły się przepisy i potrzebny jest podpis konsultanta. Ale wysyłają.
  Po 3 dniach się dowiedziałem, że są potrzebne dwa podpisy bo to większa kwota. Znowu czekałem 3 dni.
  Miły Słowak, powiedział mi, że gdybym mieszkał w Londynie dostałbym od razu. Ale ja nie chcę mieszkać w Londynie. Oki, do wtorku dostanę. We wtorek dowiedziałem się, że w piątek wyszły i mój bank musi to najpóźniej zaksięgować do środy.
  A w środę , dowiedziałem się, że w poniedziałek przelew wrócił (niby) do OAKAM bo są złe dane sort codu i account number.
  A za każdym razem jak dzwoniłem sprawdzano te dane.
  I jak działa polska obsługa. Ano dziewczyna się widocznie pogubiła w odpowiedziach i przełączyła mnie na konsultanta angielskiego, który próbował mi wmówić że mam zmienione dane konta. A mi przez 5 lat nie zmieniano ani sort codu ani numeru konta. Ale w każdy piątek pobierają z tego niby błędnie zapisanego konta raty. No to jak to jest. Raty od klienta można pobierać a przelać pieniądze do klienta już nie.
  Poprosiłem angielskiego konsultanta o przełączenie z powrotem do obsługi polskiej, powiedział o key i rozłączyło mnie po kilku minutach. Już nie mieli pomysłów na dalsze kłamstwa.
  Taki jest OKAKAM dzisiaj tj. 31 lipca 2013 roku.
  Nie polecam tej firmy nikomu, tym bardziej, że do najtańszych nie należy. To co było nie tak dawno ich wielką zaletą, stało się obecnie ich główną wadą.
  Nie terminowość, nie konkretność, “olewający” stosunek do klienta to cechy tej firmy dzisiaj.

Leave a Reply

Copyrights © 2014 mojawyspauk.com