Reklama
Pożyczki w UK od 1000 – 40000 Funtów

Oakam Pożyczki w UK Po Polsku – Przegląd Oferty

oakam pozyczki
Pożyczki w UK po polsku. Na początku było Oakam. Oakam było pionierem w udzielaniu szybkich pożyczek po polsku w UK Obecnie Oakam nie udziela już pożyczek zgodnie z informają na ich stronie.

Znajdziesz tutaj:

loan finder

Pożyczki w firmie Oakam to nie tylko zwykłe pożyczki gotówkowe, dzięki unikalnemu innowacyjnemu produktowi Oakam łatwo otrzymasz pożyczkę, jednocześnie budując swoją zdolność kredytową. Tak mówi o sobie firma Oakam, czy tak jest naprawdę – zobaczmy więc.

Pożyczki w UK Oakam były stworzone, aby dać największą szansę na zatwierdzenie Twojego wniosku i szybkie dostarczenie Ci gotówki. Były tam, kiedy tego potrzebowałeś, ale rosły też w coś znacznie większego.

Ponieważ spojrzenie Oakam, że spłacasz pożyczkę i dokonujesz cotygodniowych spłat na czas, było możliwością doładowania swojej początkowej pożyczki, aby uzyskać dostęp do większej ilości pieniędzy kiedy ich potrzebowałeś.

To był sposób Oakam na rozpoznanie wiarygodnych kredytobiorców i wykorzystanie danych o ich zachowaniach związanych ze spłatą w celu zwiększenia kwoty kredytu, do którego mieli dostęp.

oakam pozyczki uk

Pożyczki w UK, jak otrzymać pożyczkę kiedy nasza historia kredytowa nie wygląda zbyt dobrze, lub dopiero zaczynamy ją budować.

W poszukiwaniu firm oferujących pożyczki gotówkowe znalazłem trzy moim zdaniem dominujące na rynku Wielkiej Brytanii jeśli chodzi o obsługę w języku polskim moją uwagę przyciągnęła jedna z nich, sprawdź sam i oceń czy jest to firma oferująca pożyczki w UK, która będzie odpowiednia dla Ciebie.

Zanim zaczniesz chcę abyś wiedział, że poniższy przegląd ma na celu dostarczenie informacji nie ma na celu skłanianie Cię bądź też namawianie to skorzystania z oferowanych produktów.

Pożyczki w UK PayDay Loan Kliknij aby złożyć wniosek o pożyczkę 

Zanim jednak przejdziemy dalej przyjrzyjmy się lepiej systemowi pożyczek gotówkowych, czy aby jest to dobra i bezpieczna dla nas forma zawiązania umowy.

Oakam Czy to nie jest oszustwo?

Wszystkie firmy legalnie działające na terenie Wielkiej Brytanii są prawem zobowiązane do rejestracji w Companies House (Companies Act 2006), jest to rządowa komórka do spraw kontroli businessu.

Czy moje dane będą bezpieczne?

Jeśli obawiacie się o swoje dane osobiste warto jest sprawdzić czy firma oferująca pożyczki gotówkowe jest zobowiązana do ochrony danych osobowych (Data protection Akt 1998).

Czy ktoś będzie mnie nachodził?

W przypadku firm oferujących pożyczki gotówkowe występuje tzw. zjawisko obsługi bezpośredniej polegające na inkasowaniu raty spłaty pożyczki u klienta w domu.

Czy taki sposób obsługi jest dobry dla nas? Zapewne odpowiedni dla firmy, która nam pożyczki udzieliła mogą tym samym kontrolować spłatę zaciągniętej pożyczki oraz wymusić na osobie która ją wzięła aby spłacana była w terminie.

Mnie osobiście ten sposób obsługi się nie podoba, nie jestem zwolennikiem zapraszania do domu osób których nie znam nawet jeśli kiedy przychodzą z towarzyską wizytą. Spłata pożyczki w postaci z konta na konto jest zdecydowanie lepszą opcją.

Oprocentowanie

Znalezienie odpowiedniej dla siebie pożyczki może być trudnym zadaniem. Zróżnicowane rodzaje opłat, różne kwoty i okresy spłacania wszystko to sprawia, iż czujemy się zagubieni wśród wielu produktów dostępnych na rynku finansowym.

Aby ułatwić porównywanie produktów, firmy sektoru finansowego działające w Wielkiej Brytanii zobowiązane są do posługiwania się wskaźnikiem oprocentowania w skali roku – APR (Annual Percentage Rate).

System ten działa dobrze w przypadku pożyczek długoterminowych, gdyż obliczane są one dla okresów 12 miesięcznych lub dłuższych, w przypadku pożyczek na okres krótszy wskaźnik APR powoduje, iż wyglądają one o wiele mniej korzystnie; poza tym niektóre firmy nie wliczają do wskaźnika APR opłat dodatkowych, ubezpieczenia (PPI) lub kar za opóźnienia, dlatego uważamy, że o wiele ważniejsze jest aby pokazać właściwe koszty uzyskania pożyczki niż wskaźnik APR

Dla Kogo pożyczki w Oakam ?

Baza klientów Oakam to głównie osoby, które nie mają dostępu do głównych produktów dostępnych na rynku finansowym ponieważ:

 • Są samozatrudnione, i nie posiadają regularnych dochodów
 • Dopiero co przybyły do UK
 • Nie posiadają lub posiadają bardzo krótką historię kredytową
 • Posiadają złą historię kredytową
 • Jedynym ich dochodem są benefity

Jakie rodzaje pożyczek oferuje Oakam

W Oakam możemy otrzymać pożyczkę od £200-£600 oraz na większe cele £600-£5000. Przy większej kwocie będziemy musieli udać się do oddziału, nie jest ona dostępna w weryfikacji na telefon.

Do oferty możemy jeszcze dodać to, iż od jakiegoś czasu istnieje również obsługa w języku polskim tak więc teraz możemy otrzymać informacje bez obaw, że czegoś nie zrozumiemy.

Zastanawiający jest jedynie fakt, że na stronie polskiej Oakam informacje dotyczące oprocentowania są w języku angielskim nie wiedząc czemu ta najbardziej istotna kwestia nie została przetłumaczona.

Warto było by się więcej dowiedzieć na ten temat rozmawiając z konsultantem, przed podpisaniem umowy. Czy Oakam jest odpowiedni dla Ciebie? Mam nadzieję że ten krótki przegląd pomoże Tobie podjąć decyzję

Kategoria:

Reklama

3 odpowiedzi

 1. od kilku lat korzystam z pozyczek Oakam i jestem barzdo zadowolona z obslugi i fachowosci nie musze jezdzic do firmy wszystko zalatwiam przez tel.obslugiwany przez sympatycznych konsultantow i expresowym tempie jest wszystko zalatiwione i pieniadze sa na koncie polecam wszystkim ktorzy potrzebuje szyko gotowki firme Oakam.Danuta

 2. no nie wiem czy dla osob ktore dopiero przybyly do uk. chcialam wzaic pozyczke ale moja karta nie miala 3 miesiecy i odmowili mi

 3. To totalna ściema. Owszem, ta firma była w mojej ocenie taka jaką opisuje Danuta. Coś się jednak w niej zmieniło, może osoba zarządzająca a może zaistniała jakaś inna przyczyna, w każdym razie to nie ta sama firma.
  Jestem klientem OAKAM od dłuższego czasu. Nigdy nie miałem problemów dosłownie z niczym. Miłe dziewczyny, mili chłopcy, konkretna rzeczowa obsługa i terminowa. Dzisiaj, kłamstwa i dosłownie „olewanie” klienta.
  Chciałem doładować konto, miła dziewczyna powiedziała, że jeszcze jakiś nie mogę, ale mam aż 270 funtów bonusów.
  Poprosiłem więc o przesłanie tego. Trwa to zazwyczaj szybko, najdłużej 3 dni. W moim przypadku trwa to już 13 dni. Ale nie to jest przerażające. Najgorsze jest to, że tam wszyscy kłamią.
  Najpierw się dowiedziałem, że zmieniły się przepisy i potrzebny jest podpis konsultanta. Ale wysyłają.
  Po 3 dniach się dowiedziałem, że są potrzebne dwa podpisy bo to większa kwota. Znowu czekałem 3 dni.
  Miły Słowak, powiedział mi, że gdybym mieszkał w Londynie dostałbym od razu. Ale ja nie chcę mieszkać w Londynie. Oki, do wtorku dostanę. We wtorek dowiedziałem się, że w piątek wyszły i mój bank musi to najpóźniej zaksięgować do środy.
  A w środę , dowiedziałem się, że w poniedziałek przelew wrócił (niby) do OAKAM bo są złe dane sort codu i account number.
  A za każdym razem jak dzwoniłem sprawdzano te dane.
  I jak działa polska obsługa. Ano dziewczyna się widocznie pogubiła w odpowiedziach i przełączyła mnie na konsultanta angielskiego, który próbował mi wmówić że mam zmienione dane konta. A mi przez 5 lat nie zmieniano ani sort codu ani numeru konta. Ale w każdy piątek pobierają z tego niby błędnie zapisanego konta raty. No to jak to jest. Raty od klienta można pobierać a przelać pieniądze do klienta już nie.
  Poprosiłem angielskiego konsultanta o przełączenie z powrotem do obsługi polskiej, powiedział o key i rozłączyło mnie po kilku minutach. Już nie mieli pomysłów na dalsze kłamstwa.
  Taki jest OKAKAM dzisiaj tj. 31 lipca 2013 roku.
  Nie polecam tej firmy nikomu, tym bardziej, że do najtańszych nie należy. To co było nie tak dawno ich wielką zaletą, stało się obecnie ich główną wadą.
  Nie terminowość, nie konkretność, „olewający” stosunek do klienta to cechy tej firmy dzisiaj.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *