...
Reklama
Pożyczki w UK od 1000 – 40000 Funtów

Naprawdę Tanie Ubezpieczenie Auta w UK

Znajdziesz tutaj:

loan finder

Naprawdę to coś takiego jak tani insurance auta w UK nie istnieje, przekonali się Ci z was którzy są użytkownikami dróg w Wielkiej Brytanii. Są pewne wyjątki takie jak ubezpieczenie telefonu czy dodatkowe ubezpieczenia od utraty przychodu itp. Ale w większym stopniu nasze codzienne potrzeby komunikacji pozostają na pierwszy miejscu i ubezpieczenie auta jest priorytetem. Co możemy zrobić aby ubezpieczenie nie kosztowało nas zbyt wiele?

Ubezpiezcenie auta w UK dlaczego rośnie zamiast maleć?

Otóż niewiele skomplikowane metody kalkulacji ubezpieczeń w UK do dziś pozostają dla mnie wielką niewiadomą. Jestem użytkownikiem dróg  już 4 lata i zgodnie z przysługującymi mi przywilejami zniżek tak nie jest, moje ubezpieczenie z roku na rok zamiast maleć rośnie. Co takiego może przyczynić się do wzrostu ubezpieczenia w UK ? pozostańmy przy ubezpieczeniu auta gdyż jest to poważny wydatek uszczuplający nasz budżet ciężko zarobionych pieniędzy, które muszą tak czy inaczej zostać wydane jeśli chcemy pozostać na drodze.

Sposoby na tanie ubezpieczenie samochodu w UK zobacz więcej

1. Czy miałeś wypadek i starałeś się o odszkodowanie z tego tytułu?

Odszkodowanie o tym nie zaszkodzi. Doskonale wiemy jak działa odszkodowanie powypadkowe w UK. Firmy zajmujące się odszkodowaniami bardzo chętnie zajmą się naszą sprawą na zasadzie No Win No Fee. Niekiedy takowe firmy mogą skorzystać z naszego „legal cover”,które mamy w opcji ubezpieczenia, są do tego zobligowane. Jeśli tak się stanie a nasze ubezpieczenie nie jest wystarczające aby pokryć koszty prawnicze możemy spodziewać się wzrostu ubezpieczenia przy najbliższym odświeżeniu polisy nawet jeśli wypadek nie był z naszej winy. Dlatego zawsze miejmy na uwadze co dzieje się z naszym odszkodowaniem nie zaszkodzi o to zapytać przy oddawaniu sprawy przypadkowej oferującej tysiące funtów odszkodowania firmie.

2.Czy Twoje prawo jazdy jest zaktualizowane?

Nasze polskie prawo jazdy jest nałożone restrykcjami tzn. mimo tego że jest polskie nie dyskwalifikuje nas od prowadzenia auta w UK aczkolwiek ma wpływ na wysokość ubezpieczenia. Posiadacze angielskiego prawa jazdy też nie mają lekko każdorazowe zdobycie punktu zdecydowanie wpływa na ubezpieczenie jak i też brak aktualizacji zdjęcia co 10 lat. Tak więc możemy wymienić prawo jazdy na angielskie i prowadzić auto ostrożnie ujmując nogi z gazu jak to mawiają żartobliwie „po angielsku” a zaoszczędzimy na naszym ubezpieczeniu.

3.Jaki zawód wykonujemy?

Któż mógłby przewidzieć, że wykonywany zawód może odbić się na wysokości ubezpieczenia, kto zapytamy odpowiedź brzmi ubezpieczalnie. Niejednokrotnie poszukując ubezpieczenia wypełniałem formularz z wykonywanym zawodem. I nie zawsze było tak że wszystkie wykonywane zawody były dostępne w opcjach. Nie występowały również w tej samej konfiguracji na innych stronach oferujących kwoty ubezpieczeń tu dzież stronach gdzie można kupić ubezpieczenie.

4.Nasz personalny doradca

Podsumowując można by przytoczyć wiele przykładów dlaczego ubezpieczenie auta kosztuje, tyle ile kosztuje i była by tego długa lista ale któż by to spamiętał i się tym interesował nie mamy przecież czasu na zbędne rzeczy w ciągłym pospiechu i pogoni za lepszym życiem prawda. Dlaczego by więc nie pozwolić innym zadbać o to aby zainteresowali się istotnymi rzeczami mającymi wpływ na nasze ubezpieczenie, doradzili nam i wysłuchali oraz pomogli nam podjąć decyzję. Ja tak zrobiłem i nie żałuję. Może ty też myślisz podobnie? Zawsze warto jest spróbować i tym samym ograniczyć koszty związane z wydatkami ubezpieczenia a tym samym ograniczyć koszty.

Kategoria:

Reklama

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.