Reklama
Reklama
Reklama
Woolwich man

Londyn Woolwich Krwawy Atak – Zabity Mężczyzna Był w Siłach Zbrojnych

Oceń

Znajdziesz Tutaj:

Reklama

Drastyczne sceny okrutnego mordu wydarzyły się w dzielnicy Londynu – Woolwich. W wyniku podejrzeń o atak terrorystyczny zginął mężczyzna,Woolwich man członek sił zbrojnych podają źródła. Naoczni świadkowie mówią, że ofiara została zabita przez dwóch mężczyzn krzyczący Allahu Akbar (Bóg jest wielki)

To niecodzienny widok na ulicach Londynu – zobaczyliśmy dwóch mężczyzn spacerujących po ulicy z zakrwawionymi rękoma, trzymającymi noże i tasak do mięsa oraz krzyczącymi Allahu Akbar, mówią świadkowie zdarzeń. Jeden z napastników został nakręcony przez przechodnia mówiąc, że przeprowadzili ten atak ponieważ, brytyjscy żołnierze codziennie zabijają muzułmanów.
Materiał filmowy ITV News pokazuje jak jeden z mężczyzn został nakręcony dzierżąc zakrwawiony tasak do mięsa, podejmując polityczne oświadczenia cyt:
„Przepraszam, że kobiety musiały być świadkami tego co dzisiaj się wydarzyło, ale w naszym kraju kobiety muszą oglądać to samo”

źródło BBC News

Reklama

Żaden z autorów, współtwórców, administratorów, mojawyspauk.com w jakikolwiek sposób nie może być odpowiedzialny za wykorzystanie przez Ciebie informacji zawartych w powyższym artykule lub linków do nich i z nich prowadzących. Użyj na własne ryzyko.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.