Reklama

Kolej w Angli Szkocji i Walii Wzrosną Ceny Biletów

Oceń

Znajdziesz Tutaj:

Reklama

Advertisements

Niektóre taryfy kolejowe w Anglii wzrosną w styczniu o 6,2% to około dwukrotnie niż wskaźnik inflacji. Inflacja w lipcu wyniosła 3,2% będzie ona wyznacznikiem to nadzchodzących podwyżek. Niektóre angielskie opłaty za przejazd koleją wzrosną o wskaźnik inflacji plus 3% w Szkocji plus 1%, Walia nie zdecydowała jeszcze jak bedzie wyglądała podwżka w tamtejszym rejonie.

Niezadowolenie pasażerów

Wieść o podwyżkach cen biletów kolejowych została przyjęta chłodno przez osoby korzystające z tego środka transportu. Niezadowolenie to potęguje fakt, iż wielu użytkowników kolei w Anglii, Szkocji i Walii narzeka na warunki w jakich musi podróżować jeden z podróżujących komentuje to tak: „Zapomnijmy o tym że w raz z podwyżkami nadejdzie lepszy stosunek ceny do jakości. Każdego ranka kiedy wsiadam do pociągu muszę stać, a moja radość jest tym większa, że udało mi się do niego wsiąść”

Żaden z autorów, współtwórców, administratorów, mojawyspauk.com w jakikolwiek sposób nie może być odpowiedzialny za wykorzystanie przez Ciebie informacji zawartych w powyższym artykule lub linków do nich i z nich prowadzących. Użyj na własne ryzyko.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Pożyczka w UK ONLINE dla każdego do £5000.

 

Stawki od 43,1% APR do 1333% APR. Minimalna długość pożyczki to 1 miesiąc. Maksymalna długość pożyczki to 36 miesięcy. Przykład reprezentatywny: 1200 GBP pożyczone na maksymalnie 75 dni.
Całkowita kwota do spłaty wynosi: 1506 GBP. Naliczane odsetki wynoszą 0,34% dziennie, w wysokości 306 GBP, roczna stopa oprocentowania 124% (zmienna). Reprezentatywne APR: 49,7% (zmienna)

Nie, dziękuję. Zamknij okno