Reklama
Reklama
katastrofa_samolotu_w_moskwie

Katastrofa Samolotu TU-204 w Moskwie Wideo

Oceń

Znajdziesz Tutaj:

Reklama

Linie lotnicze Red Wings opublikowały na swojej stronie internetowej nazwiska ofiar sobotniej katastrofy na lotnisku Wnukowo w Moskwie. Samolotem podróżowało osiem osób, członków załogi. W wyniku katastrofy na miejscu zginęły cztery osoby a piata w wyniku doznanych obrażeń zmarła w szpitalu.

katastrofa_samolotu_w_moskwie

Do katastrofy TU 204 doszło podczas lądowania. Maszyna linii lotniczych Red Wings leciała bez pasażerów, na jej pokładzie była jedynie załoga. TU 204 rozbił się na lotnisku w Moskwie około godziny 16:35 czasu moskiewskiego. Samolot leciał z Czech gdzie pozostawił wcześniej grupę rosyjskich turystów. Podczas lądowania samolot wypadł z pasa staranował ogrodzenie i rozbił się o nasyp oddzielający lotnisko od drogi przebiegającej po drugiej stronie nasypu. Podczas katastrofy szczątki rozbitego samolotu zostały wyrzucone na drogę przebiegającą po drugiej stronie nasypu taranując przejeżdżające auta. Komitet Śledczy Federacji Rosyjskiej oficjalnie podaje złe warunki pogodowe, błąd pilotów i niesprawność techniczna Tu-204.

 

Reklama

Żaden z autorów, współtwórców, administratorów, mojawyspauk.com w jakikolwiek sposób nie może być odpowiedzialny za wykorzystanie przez Ciebie informacji zawartych w powyższym artykule lub linków do nich i z nich prowadzących. Użyj na własne ryzyko.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.