Reklama
Reklama
Reklama
katastrofa_w_londynie

Katastrofa Lotnicza Śmigłowca W Londynie

Oceń

Znajdziesz Tutaj:

Reklama

katastrofa_w_londynie

Katastrofa śmigłowca w Londynie, dziś w godzinach porannych kilka chwil po godzinie ósmej, śmigłowiec wpadł w wysięgnik dźwigu, następnie maszyna spadła na ulicę i stanęła w płomieniach. W wyniku katastrofy dwie osoby zginęły, a kilkanaście zostało rannych. Dźwig znajdujący się na dachu budowanego obecnie najwyższego budynku w Wielkiej Brytanii (Wieży świętego Jerzego) został uszkodzony a z nim również część kabiny operatora. O wyjątkowym szczęściu może mówić operator londyńskiego dźwigu, zdaniem kolegów z pracy punktualny jak do tej pory operator właśnie dziś spóźnił się do pracy. W chwili kiedy śmigłowiec roztrzaskał się o dźwig jego operator był w trakcie wspinaczki do kabiny.
Według telewizji Sky News, za sterami rozbitego śmigłowca zginą Pete Barnes doświadczony pilot, który rzekomo brał udział w nagrywaniu scen filmowych w produkcjach takich jak: „Śmierć nadejdzie jutro” oraz „Tomb Rider”.

Reklama

Żaden z autorów, współtwórców, administratorów, mojawyspauk.com w jakikolwiek sposób nie może być odpowiedzialny za wykorzystanie przez Ciebie informacji zawartych w powyższym artykule lub linków do nich i z nich prowadzących. Użyj na własne ryzyko.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.