Reklama
Reklama
Reklama
jkm

Jedyny polityk w Polsce który dotrzymuje obietnic

Oceń

Znajdziesz Tutaj:

Reklama

Jedyny polityk w Polsce, który dokładnie robi to co mówi, wali w pysk bez ogródek, o kim mowa? Na pewno się domyślasz Janusz Korwin Mikke.

Korwin Mikke spoliczkował publicznie Boniego podczas spotkania deputowanych do Parlamentu Europejskiego, były minister w efekcie poskarżył się na Twitterze:

„Dzień dobry posłowi Korwin Mikkemu, uderzył mnie w twarz. To nie jest normalne” Dzięki ci Twitter, że mamy Twitter no, bo gdzie politycy mogliby wyrażać swoje żale? W konfesjonale?

jkmvsbonii

Prezes Nowej Prawicy już od dawna zapowiadał, że da w mordę Boniemu i będzie to jedna z pierwszych rzeczy, jaką zrobi w europarlamencie. Powodem, dlaczego JKM spoliczkował Boniego jest nazwanie go idiotą i oszołomem, Korwin Mikke miał do niego o to żal.

Boni za to Mikkego nie przeprosił, zatem JKM zaczekał aż Bonii opuści gardę i zasuną mu z tzw. prawicy aż świat usłyszał.

Jak widać spory słowne nie zawsze przynoszą oczekiwany efekt, a kiedy już nie ma wyjścia staromodna buła jest najlepszym rozwiązaniem.

Reklama

Żaden z autorów, współtwórców, administratorów, mojawyspauk.com w jakikolwiek sposób nie może być odpowiedzialny za wykorzystanie przez Ciebie informacji zawartych w powyższym artykule lub linków do nich i z nich prowadzących. Użyj na własne ryzyko.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Reklama