...
Reklama
Pożyczki w UK od 1000 – 40000 Funtów

James Bond Powrót w Wielkim Stylu z Polskim Akcentem – Polski Projektant Mody Zaproszony na Sesję James Bond Shoot

Znajdziesz tutaj:

loan finder

 

W tym roku przypada 50 rocznica od kiedy po raz pierwszy widzowie zobaczyli Agenta z licencją na zabijanie, już niedługo w kinach będziemy mogli zobaczyć 23 z serii film przygód Jamesa Bonda pt. Skyfall, który to został bardzo wysoko oceniony przez krytyków filmowych jako najlepszy z całej serii. Jubileusz agenta 007 spowodował całą serię wydarzeń towarzyszących, jednym z nich będzie sesja organizowana przez „A LifeStyle Magazine” w Londynie pt. „James Bond Shoot”. Pokaz, który będzie wzbogacony przez obecność polskiej projektantki mody Izabelę Krawczyk.

Kim jest Iza i co spowodowało, że została zauważona przez Magazyn A LifeStyle ?

Iza zapoczątkowała swoją karierę w Łodzi stolicy polskiej mody, brała udział w konkursach i pokazach mody w Polsce i we Francji gdzie została zaproszona przez Lyons Le Village des Créateurs do pokazów w największym centrum handlowym w Europie Part Dieu w Lyonie co zaowocowało zaproszeniem do pokazów na największym święcie konsularnym we Francji- „Lyon in the colors of the world” gdzie również zorganizowano wystawę jej kolekcji zainspirowanej wstąpieniem nowych krajów do UE.

W Wielkiej Brytanii zadebiutowała kilkoma pokazami jeden z nich pt.”Jej Portret” oraz kolejne w październiku tego roku gdzie zaprezentowała swoją kolekcję w charytatywnym pokazie Keep Growing w Walsall, pokaz ten miał na celu zebranie funduszy dla osób chorych na alzheimer-a oraz wspieranie lokalnej młodzieży

Ostatnim i można rzec przełomowym w jej karierze, który dał jej możliwość wystąpienia w ekskluzywnym show „James Bond Shoot”, był pokaz mody MIDLANDS FASHION DESIGNERS AWARDS 2012 gdzie 19-go października Iza zaprezentowała najnowszą kolekcję couture, która w pierwszej chwili spowodowała kompletną ciszę a następnie gromkie owacje.

Co takiego sprawia, że projekty Izy zdobywają taką sympatię pań? Dewizą Izy są słowa Coco Chanel „Moda przemija, styl pozostaje…” a także „Kobieta powinna być ubrana a nie przebrana!”

Dewiza Izy prowadzi ją na sam szczyt, co potwierdza zaproszenie na sesję z okazji obchodów jubileuszowej rocznicy Jamesa Bonda organizowanej w Londynie, gdzie Iza zaprezentuje pokaz swoich czarnych sukien. Zdjęcia z sesji będziemy mogli już niedługo obejrzeć w „A LifeStyle Magazine”.

[jwplayer config=”Custom Player1″ mediaid=”4734″]

Izabela Fasion

Kategoria:

Reklama

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.