Reklama

Inland Revenue w Coventry Strajkuje

Oceń

Znajdziesz Tutaj:

Reklama

Advertisements

Inland Revenue Coventry – członkowie związków zastrajkowali dziś w związku z wizytą w siedzibie urzędu ministra Francisa Maude.

200 osób protestowało przeciwko cięciami i zmianami w warunkach emerytur. Strajkujący chcieli w ten sposób pokazać swoje argumenty przeciwko zmianom, które ich zdaniem są nie do przyjęcia. Zmiany w systemie spowodują także utratę części niektórych benefitów, jednym z nich miałby być urlop dla samotnie wychowujących matek.

Żaden z autorów, współtwórców, administratorów, mojawyspauk.com w jakikolwiek sposób nie może być odpowiedzialny za wykorzystanie przez Ciebie informacji zawartych w powyższym artykule lub linków do nich i z nich prowadzących. Użyj na własne ryzyko.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Pożyczka w UK ONLINE dla każdego do £5000.

 

Stawki od 43,1% APR do 1333% APR. Minimalna długość pożyczki to 1 miesiąc. Maksymalna długość pożyczki to 36 miesięcy. Przykład reprezentatywny: 1200 GBP pożyczone na maksymalnie 75 dni.
Całkowita kwota do spłaty wynosi: 1506 GBP. Naliczane odsetki wynoszą 0,34% dziennie, w wysokości 306 GBP, roczna stopa oprocentowania 124% (zmienna). Reprezentatywne APR: 49,7% (zmienna)

Nie, dziękuję. Zamknij okno