Reklama
Pożyczki w UK od 1000 – 40000 Funtów

Got Ya – Zabezpiecz Telefon Przed Kradzieżą

Znajdziesz tutaj:

loan finder

 

„Got Ya – Mam Cię Złodzieju !!!” zabezpiecz swój telefon przed kradzieżą. Aplikacja Got Ya w cichy sposób zrobi zdjęcie złodziejowi oraz  powiadomi Cię o lokalizacji Twojego telefonu. 

„Got Ya” wykonuje ciche zdjęcie za pomocą przedniej kamery skierowanej na przestępcę, który próbuje użyć skradzionego urządzenia. Kiedy ustawimy blokadę ekranu w naszym smartfonie z aplikacją android, każdorazowe błędne odblokowanie ekranu powoduje akcję aplikacji która, ustala lokalizację urządzenia i tworzy link z połozeniem google maps a następnie wysyła link do mapy wraz ze zdjęciem na nasz adres email-facebook.Wyobraź sobie ten wstyd, kiedy wszyscy zobaczą twarz złodzieja telefonów na facebook. Koszt zakupu aplikacji w porównaniu z jej funkcjonalnością jest naprawdę niewielki bo zaledwie £1,99.
Got Ya posiada również kilka dodatkowych funkcji które z powodzeniem pomogą nam w zarządzaniu naszym skradzionym telefonem bez wiedzy złodziejaszka jak na przykład wysyłanie zdalnych komend sms takich jak:

  • Zablokuj / Odblokuj telefon
  • Zapytanie o lokalizację
  • Żądanie dzwonienia
  • Dźwięk alarmu nawet w przypadku wyciszenia telefonu
  • Powiadomienie o zmianie karty SIM

Programiści Got Ya dodali niedawno nową funkcję tzw Tryb Przyjazny, aktywowanie tego trybu umożliwi po kilku próbach dostęp do telefonu niepowołanym osobom jednocześnie robiąc zdjęcia za każdym razem kiedy użytkownik jest obecny. W ten sposób złodziej będzie potencjalnie dalej korzystał z telefonu aby łączyć się ze swoimi przyjaciółmi chwaląc się swoim łupem.
Got Ya nie wykorzystuje pamięci telefonu, jest uzależniona od pracy ekranu aktywuje się przy złym logowaniu (odblokowaniu ekranu), wysyła wiadomość email i natychmiast się wyłącza.

Got Ya Pytania i Odpowiedzi

P: Mam kod PIN na mojej karcie SIM, czy to jest to samo?
O: Nie musi zostać założona blokada ekranu.

P: Jak ustawić blokadę ekranu?
O: Przejdź do – Ustawienia ->Lokalizacja i zabezpieczenia -> Ustaw blokadę ekranu.

P: Jakie blokady ekranu są obsługiwane?
O: Wszystkie bez ograniczeń.

P: Nie mogę odinstalować!
O: Aby odinstalować Got Ya należy najpierw zdezaktywować aplikację.

P: Gdzie są przechowywane przechwycone zdjęcia?
O: Użyj swojego ulubionego katalogu np. /mnt/sdcard

P: Nie otrzymuję powiadomień?
O: Najpierw sprawdź dokładnie ustawienia, a następnie użyj funkcji „wyślij e-mail” testowy. Nie zapomnij sprawdzić folderu spamu.

P: Brak lokalizacji-jak zwiększość lokalizacji?
O: Po pierwsze, upewnij się, że usługa lokalizacji jest włączona. Aby osiągnąć lepszą dokładność GPS potrzebuje czasu, przejdź do ustawień zaawansowanych zwiększ limit lokalizacji przy jednoczesnym obniżeniu akceptacji. To może opóźnić powiadomienia.

 

Kategoria:

Reklama

Jedna odpowiedź

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *