Reklama
Pożyczki w UK od 1000 – 40000 Funtów

Ewa Sadowska Przedstawiciel Barki UK Spotka Się z Królową Elżbietą II w Pałacu Buckingham

Znajdziesz tutaj:

loan finder

Przedstawiciel Barki UK Ewa Sadowska została zaproszona na przyjęcie ogrodowe w Pałacu Buckingham w dn. 22 maja 2013r.. Na przyjęciu barka-ukobecni będą członkowie rodziny Królewskiej wraz z Jej Wysokością Królową Elżbietą II.

Przyjęcia ogrodowe organizowane są co roku i są uczęszczane przez przedstawicieli rządu, organizacji obywatelskich oraz przedsiębiorców zapraszanych na życzenie Królowej. Radio Merkury na swojej stronie internetowej pisze : „Ewa Sadowska z poznańskiej fundacji Barka otrzymała zaproszenie od Elżbiety II, Królowej Brytyjskiej – dowiedział się reporter Radia Merkury.

Przyjęcie w ogrodach Pałacu Buckingham odbędzie się 22 maja. Na coroczne przyjęcia Elżbieta II osobiście zaprasza przedstawicieli rządu, organizacji obywatelskich i przedsiębiorców. – Zaproszenie do królowej jest wyróżnieniem, nie tylko dla mnie. To wyróżnienie dla fundacji Barka, która działa od ponad 25 lat w Polsce i od sześciu na Wyspach Brytyjskich – powiedziała Radiu Merkury Ewa Sadowska. Ewa Sadowska zapoznała się z ceremoniałem obowiązującym w Pałacu Buckingham. Wybrała już kapelusz, który ubierze na spotkanie z królową, kupiła też suknię dzienną. Sadowska na spotkaniu u królowej będzie mówić o problemach Polaków w Anglii. Fundacja Pomocy Wzajemnej BARKA wspiera Polaków, którzy na Wyspach stracili pracę i stali się bezdomni. Pomaga im wrócić do kraju.”

źródło: www.barka.org.pl

Kategoria:

Reklama

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *