Reklama
Reklama
Reklama
david-cameron

David Cameron Chce Zabrać Polakom Zasiłki

Oceń

Znajdziesz Tutaj:

Reklama

Premier Wielkiej Brytanii oświadczył niedawno, że jest za tym aby odebrać Polakom zasiłki.

david-cameron

Jego zdaniem wypłaty zasiłków są wypłacane w wysokości milionów funtów rodzinom, które przebywają poza granicami UK. Migration Watch opublikowało w 2013 roku raport z którego wynika, że około 55 milionów funtów jest wypłacanych w postaci zasiłków dla dzieci rodzinom imigrantów mieszkających w UE. Raport mówi, że około 30,000 rodzin pobiera zasiłki dla 50,000 dzieci przebywających poza UK. Więcej niż połowa z tego idzie na wypłaty do Polski (25,659).

Premier Wielkiej Brytanii mówi: „Nie sądzę, że jest to w porządku, i mam zamiar to zmienić. Myślę, że można to zmienić i zajmie to sporo czasu ponieważ mamy zamiar zrobić to w porozumieniu z innymi krajami europejskimi. Uważam, że nie powinniśmy płacić zasiłków osobom pracującym tutaj, które wysyłają zasiłki dla rodzin przebywającym poza granicami UK.”

Reklama

Żaden z autorów, współtwórców, administratorów, mojawyspauk.com w jakikolwiek sposób nie może być odpowiedzialny za wykorzystanie przez Ciebie informacji zawartych w powyższym artykule lub linków do nich i z nich prowadzących. Użyj na własne ryzyko.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Reklama