Reklama

Czy facebook będzie usunięty

Oceń

Znajdziesz Tutaj:

Reklama

Advertisements

Czy Facebook będzie usunięty/ zamknięty ?
Świat obiegła plotka mówiąca o zamknięciu Facebook.Jak czytamy na Stronie Weekly World News – Mark Zuckenberg rzekomo powiedział:

„Facebook wymkną się z pod kontroli a stres związany z zarzadzaniem firmy zrujnował mi życie.Muszę położyć kres wszystkim tym szaleństwom” cyt dalej „Po 15 lipca cała strona facebook ma zostać zamknięta a użytkownicy kont nie bedą dłużej mieli dostępu do swoich kont wiec jeśli kiedykolwiek chcą zobaczyć swoje zdjęcia zalecane jest zdjęcie ich z kont facebook” .

Czy plotka ta jest prawdziwa ? Były już plotki o rzekomych próbach zamknięcia Facebook przez hakerów Anonymous.
Na Facebook pojawiły się komentarze na temat tej informacji gdzie autorom publikacji zarzucane jest publikowane nie sprawdzonych informacji.Podłoże tej informacji jednak może być zupełnie inne a mianowicie portal Yahoo zarzuca Facebook złamanie praw patentowych produktów Yahoo.Yahoo oznajmił że gigant społecznościowy naruszył patenty Yahoo dotyczące reklamy prywatności,oraz dostosowywanie wiadomości społecznych .W walce o prawa patentowe Yahoo chce zmusić Facebook na drodze sądowej do opłat licencji za 10-20 patentów.Działania Yahoo mogą mieć znaczący wpływ na kondycję finansową Facebook.
Facebook który w tym samym czasie dowiedział się o działaniach Yahoo oznajmił ,że jest zaskoczony tego typu działaniami i że Yahoo ucieka się do działań sadowych.

Sytuacja ta stawia Facebook w trudnej sytuacji ,spółka przygotowuje się do wejścia na giełdę.Natomiast akcje Yahoo wzrosły w związku z wojną patentową o 0,6%

 

Żaden z autorów, współtwórców, administratorów, mojawyspauk.com w jakikolwiek sposób nie może być odpowiedzialny za wykorzystanie przez Ciebie informacji zawartych w powyższym artykule lub linków do nich i z nich prowadzących. Użyj na własne ryzyko.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Pożyczka w UK ONLINE dla każdego do £5000.

 

Stawki od 43,1% APR do 1333% APR. Minimalna długość pożyczki to 1 miesiąc. Maksymalna długość pożyczki to 36 miesięcy. Przykład reprezentatywny: 1200 GBP pożyczone na maksymalnie 75 dni.
Całkowita kwota do spłaty wynosi: 1506 GBP. Naliczane odsetki wynoszą 0,34% dziennie, w wysokości 306 GBP, roczna stopa oprocentowania 124% (zmienna). Reprezentatywne APR: 49,7% (zmienna)

Nie, dziękuję. Zamknij okno