Reklama
Pożyczki w UK od 1000 – 40000 Funtów

Car Quids – Czy pozwoliłbyś firmie w UK aby zapłaciła 200 GBP za umieszczenie reklamy na Twoim aucie?

Znajdziesz tutaj:

loan finder

Właściciele aut w UK mogą umieścić reklamę za pieniądze, Car Quids nowy serwis uruchomiony w tym tygodniu oferuje zmotoryzowanym w UK dodatkową gotówkę do 200 GBP miesięcznie. Dodatkowo kierowcy bez auta mogą otrzymać auto w leasing za tę samą kwotę, co kontrakt na telefon.

reklama na twoim aucie w uk

Koszt utrzymania auta jest jednym z większych wydatków domowych finansów gdzie kierowcy muszą planować w budżecie wydatki na paliwo, naprawy i rosnące kwoty ubezpieczenia. Nowy serwis oferuje możliwość zmniejszenia obciążenia domowego budżetu, wszystko, co teraz właściciele aut muszą zrobić to zgodzić się na umieszczenie reklam na bokach auta.

Serwis Car Quids rozpoczynający działalność w tym tygodniu umożliwi umieszczenie reklam na przednie szyby, prostokątne naklejki na drzwi i maskę lub pełną folię pokrywającą cały samochód tak aby wyświetlić reklamy firm. Jak mówi Car Quids kierowcy mogą otrzymać około 100 GBP, a kwota może wzrosnąć do 200 GBP na miesiąc.

Car Quids – reklama na Twoim aucie jak to działa.

Pieniądze pochodzą od firm, które zdeklarowały chęć umieszczenia swoich marek na autach kierowców. Odpowiednio relacja kierowca firma polega na doborze odpowiedniej reklamy dla auta, która powinna wyglądać profesjonalnie nie szpecąc auta. Wszystkie naklejki będzie można usunąć po zakończeniu okresu reklamy. Jak mówi serwis Car Quids, aby auto mogło brać udział w kampanii reklamowej musi wyglądać przyzwoicie.

Zanim jednak umieścimy reklamę na aucie, będziemy mogli zdecydować czy chcemy, aby reklama firmy X na nim się znalazła, kwestia okresu wyświetlania reklamy również pozostaje dyskusyjna, mogą być to cztery tygodnie, lub cztery lata.

Kategoria:

Reklama

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *