...
Reklama
Pożyczki w UK od 1000 – 40000 Funtów

Amazon Rozdaje Darmowe Kopie Płyt CD

Znajdziesz tutaj:

loan finder

amazon_cloud_player

Amazon jeden z największych sklepów oferujący zakupy online uruchomił serwis gdzie przechowywana będzie cyfrowa wersja płyt CD zakupionych za pośrednictwem jego sklepu i do której każdy kto zakupił muzykę na płycie CD za pośrednictwem Amazon będzie miał dostęp.

Amazon „AutoRip” bo tak nazywa się sposób w jaki będzie wykonywana automatyczna kopia płyty CD, którą zakupił i do której klient będzie miał dostęp za pośrednictwem swojego konta na Amazon. Klienci będą mogli otrzymać dostęp do kopii muzyki za pośrednictwem przeglądarki internetowej i tzw. odtwarzacza Amazon „Cloud Player”, oraz tableta i aplikacji smartfona.

Rynek Muzyczny

AdeleKatalog został skompilowany albumów wykonawców, które okazały się najbardziej popularne wśród klientów Amazon w ciągu ostatnich 15 lat. Lista zawiera między innymi: „Dark Side of the Moon” Pink Floyd, „Thriller” Michaela Jacksona i „21” Adele. Każdy klient, który zakupił płytę za pośrednictwem Amazon od daty rozpoczęcia działalności sklepu w 1998 roku będzie mógł uzyskać bezpłatną kopię muzyki w formacie MP3. Już teraz Amazon zapowiedział, że przewiduje utworzenie milionów płyt.

„Kiedy wybieraliśmy pierwszą kolekcję 50000 tytułów skupiliśmy naszą uwagę na większości gdzie występowała fizyczna sprzedaż tych utworów” powiedział w oświadczeniu Steve Boom szef muzyki cyfrowej Amazon.

Usługa potencjalnie znacznie ułatwi zbudowanie cyfrowej biblioteki muzycznej. Do tej pory większość właścicieli płyt CD musiała zgrywać muzykę aby utworzyć jej cyfrową wersję. Amazon „Cloud Player” będzie dostępny za pośrednictwem przeglądarki internetowej a także telefonów z systemem Android, iPhone, tabletów Kindle Fire oraz innych urządzeń.

Kategoria:

Reklama

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.