Reklama

Akcje Google Zawieszone Po Błędnych Wynikach Zysku

Oceń

Znajdziesz Tutaj:

Reklama

Advertisements

Obrót akcji Google na giełdzie został wstrzymany po tym jak gigant internetowy opublikował błędne wyniki.

W trzecim kwartale zysk Google spadł o 20 % poniżej oczekiwań analityków. Google oskarżyło drukarnię finansową RR Donnelley o umieszczenie wcześniejszych wyników, które były przewidywane po zamknięciu. W publikacji nie ujęto spadku po zamknięciu 10.5% a spadek przed zamknięciem 9%. W swoim oświadczeniu Google poinformowało: „Drukarnia poinformowała nas o opublikowaniu zysków bez autoryzacji. Wstrzymaliśmy handel na Nasdaq do czasu kiedy opublikujemy ponownie nasz raport zysków”

źródło BBC News.

Żaden z autorów, współtwórców, administratorów, mojawyspauk.com w jakikolwiek sposób nie może być odpowiedzialny za wykorzystanie przez Ciebie informacji zawartych w powyższym artykule lub linków do nich i z nich prowadzących. Użyj na własne ryzyko.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Pożyczka w UK ONLINE dla każdego do £5000.

 

Stawki od 43,1% APR do 1333% APR. Minimalna długość pożyczki to 1 miesiąc. Maksymalna długość pożyczki to 36 miesięcy. Przykład reprezentatywny: 1200 GBP pożyczone na maksymalnie 75 dni.
Całkowita kwota do spłaty wynosi: 1506 GBP. Naliczane odsetki wynoszą 0,34% dziennie, w wysokości 306 GBP, roczna stopa oprocentowania 124% (zmienna). Reprezentatywne APR: 49,7% (zmienna)

Nie, dziękuję. Zamknij okno