Reklama
Reklama
4G w UK sieć EE

4G Pierwsza w UK Sieć 4G Już Działa

Oceń

Znajdziesz Tutaj:

Reklama

Pierwsze włączenie sieci 4G w większych Brytyjskich miastach. Od dziś mieszkańcy takich miast jak Londyn, Manchester, Bristol, Birmingham, Cardiff, Edynburgu, Leeds, Liverpool, Sheffield, Glasgow i Southampton otrzymali dostęp do superszybkiej sieci 4G.


Operatorzy innych sieci będą mogli zaoferować usługę 4G swoim klientom od przyszłego roku. Operator EE zapowiedział że do świąt planuje udostępnić usługę w miastach takich jak: Belfast, Derby, Glasgow, Hull, Newcastle i Nottingham.

Sieć EE, znana jako właściciel Orange i T-Mobile w Wielkiej Brytanii, obiecała prędkość pomiędzy 8 – 12 Mbps, do pięciu razy szybciej niż w technologi mobilnej trzeciej generacji. Ekstra szybkość i pojemność pozwala na wysokiej jakości przesył strumienia audio i wideo. Jednakże nie ma nic za darmo, taka usługa będzie kosztować również ekstra. Plan taryfowy £36/mies. zawiera jedynie 500 MB danych w taryfie, za wszystko inne co wykorzystamy powyżej będziemy musieli zapłacić dodatkowo.

Reklama

Żaden z autorów, współtwórców, administratorów, mojawyspauk.com w jakikolwiek sposób nie może być odpowiedzialny za wykorzystanie przez Ciebie informacji zawartych w powyższym artykule lub linków do nich i z nich prowadzących. Użyj na własne ryzyko.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Reklama