Auto w UK

Tanie Ubezpieczenie Samochodu w UK Polskie Zniżki

Tanie ubezpieczenie samochodu w UK polskie zniżki. Tysiące Polaków zamieszkujących w UK codziennie poszukuje ubezpieczeń samochodu gdzie zostaną uwzględnione zniżki z Polski. Tysiące z nich już znalazło taką możliwość korzystając z formularza poniżej, możesz spróbowac i Ty. Twoje zapytanie zostanie przesłane do brokera ubezpieczeniowego, który zadzwoni do Ciebie i będziesz mógł porozmawiać w języku polskim. Formularz znajduje się poniżej.

Ubezpieczenie samochodu w UK Polskie zniżki i co dalej? Dla szczęśliwych posiadaczy nowo nabytych pierwszych czterech kółek w UK, pierwszym rozczarowaniem było kiedy przekonali się o tym ile będzie kosztowało ubezpieczenie auta. Roczny koszt takiego ubezpieczenia, często przekraczał i nadal przekracza niekiedy wartość auta.

Ubezpieczenie samochodu w UK polskie zniżki

 

Dzieje się tak dlatego, że nasza historia w bazie danych jest nieznana, a ryzyko z tym związane ponoszone przez ubezpieczyciela jest wysokie. Ci, którzy przyjechali do UK i kupują tu po raz pierwszy auto będą przez kilka najbliższych lat płacić tzw.”frycowe” zanim w oczach ubezpieczalni staną się wiarygodnym kierowcą, któremu po przyznaniu zniżek za bezszkodową jazdę koszt ubezpieczenia auta z roku na rok będzie stopniowo malał. Jeśli Twoja przygoda z czterema kółkami rozpoczyna się tu na wyspach po raz pierwszy w Twoim życiu przekonasz się o czym mówię. Lecz jeśli przed przyjazdem do UK byłeś posiadaczem auta i masz polskie zniżki za bezszkodową jazdę twoja sytuacja może się znacznie zmienić na lepsze.

Ubezpieczenie Samochodu w UK Polskie Zniżki

Brytyjski system ubezpieczeń komunikacyjnych różni się trochę od polskiego, tą znaczącą różnicą robi sposób w jaki ubezpieczamy auto. W Polsce raz kupione ubezpieczenie dla auta wystarcza aby każdy kierowca mógł nim jeździć. W UK niestety polisa ubezpieczeniowa sprzedawana jest dla osoby, która będzie się tym autem poruszała, oraz wszystkich osób którzy zostali do polisy dodani. Jeśli mamy zniżki z Polski, możemy je wykorzystać zaznaczając, że takowe istnieją pod warunkiem że nie jesteśmy już dłużej właścicielem naszych ostatnich czterech kółek w Polsce, na którym te zniżki zostały zdobyte. Nasze zniżki z Polski powinny zostać przetłumaczone na język angielski, najlepiej przez tłumacza przysięgłego.

Zniżki z Polski Czy Każdy Ubezpieczyciel w UK Akceptuje

Większość ubezpieczalni w UK nie ma problemu z akceptacją zniżek z polski, co nie znaczy, że powinniśmy im bezgranicznie ufać. Przed zakupem ubezpieczenia dobrze jest mimo wszystko upewnić się czy podczas ubezpieczenia samochodu nasze zniżki z polski zostaną przezeń uznane. Zostaniemy poproszeni o przesłanie zniżek, dobrze jest to zrobić wysyłając je za potwierdzeniem odbioru, i to z jednego prostego powodu nasza korespondencja może w niewytłumaczalny sposób zaginąć, a to znaczy, że umowa o ubezpieczenie może zostać rozwiązana a pieniądze, które wpłaciliśmy w formie kaucji przepadną.

Przydatne linki

5 Polubione

Udostępnij
Agata (łącznie 7 wpisów)

10 Awesome Comments

Dodaj Swój Komentarz
 • Mieczysław

  Witam . Czy mogę dostać podpowiedź, chodzi mi o ubezpieczyciela, zakupiłem auto i szukam firmy ubezpieczeniowej w Hull ( wiem ze można załatwić przez internet ,ale nie ma to jak osobiście ,wówczas np będę wiedział od razu czy uwzględnia Polskie zniżki? Mój ubezpieczyciel w Polsce przesłał mi historię współpracy ( pismo po Polsku) Prawo jazdy mam od 30 lat ,bez awaryjnie jeżdżę od 7 lat w dokumentach jest 6 lat ale to było rok prawie temu ) zniżki 60 %. Czy macie Państwo wiedzę, gdzie mogę zapukać w sprawie ubezpieczenia auta?
  Z Poważaniem Mieczysław

  • Rafal

   Witaj Mieczysław, dziękuję za komentarz, w większości przypadków robi się to online, ale mogę Tobie podpowiedzieć że jest taka jedna firma która robi ubezpieczenia po polsku, pracują tam Polacy i rozmawiać można też po polsku. Możesz się z nimi skontaktować link poniżej
   http://domfinansowyuk.com/tanie-ubezpieczenia-samochodowe-w-uk-pol-plan-insurance/

   Wyślij do nich zgłoszenie za pomocą formularza a oni do Ciebie oddzwonią

   Mam nadzieję że pomogłem, daj znać jak sprawy poszły z Twoim ubezpieczeniem.

   Pozdrawiam Rafał

   • Mieczysław

    Witam.
    Takich użytecznych-pomocnych osób jak Ty jest potrzeba. Dziękuję za wiadomość, skorzystałem już ubezpieczone autko i dziś już odwiozę znajomych do pracy.
    Jeszcze raz dziękuje.
    Z Poważaniem Mieczysław.

    • Rafal

     Dziękuję za wiadomość 🙂 cieszę się, że pomogłem choć trochę rozwiązać Twoje zmartwienia, szerokiej drogi więc życzę i bezpiecznego podróżowania po drogach w UK.

     Zauważyłem też że polubiłeś moją stronę na facebook, miło Cię powitać w gronie fanów

     Pozdrawiam Rafał

 • Marek

  Witam od kilku dni stałem się posiadaczem samochodu Audi a4 1.8t. 2002r. posiadam polskie zniżki w sumie 50% – jak do tej pory nie znalazłem ubezpieczalni która oferowała by mi ubezpieczenie w granicach 1200-1500 funtów! Dzwoniłem do m.in. Polplan,Tesco insurance car) Nie wiem co mam dalej robić… nie wiem gdzie spróbować ponownie, ciągle usiłuję znaleźć ubezpieczalnie która akceptuje zniżki z polski… Chyba pozostaje sprzedać samochód i liczyć na komunikacje miejską… Będę bardzo wdzięczny za wszelką pomoc

 • Patryk

  Witam! Chciałbym się dowiedzieć czy zniżki Polskie są uznawane w UK i jak pozyskać taki dokument, wniosek (historia zniżek) przetłumaczony na język angielski.

  • Admin

   Witaj Patryk

   Zniżki z Polski za bezszkodową jazdę są uznawane w UK, jak je pozyskać? Zwróć się z prośbą do ubezpieczyciela w Polsce o zniżki, zaznaczając, że są one do przedłożenia ubezpieczycielowi w UK. Warunkiem akceptacji polskich zniżek jest zamknięcie polisy ubezpieczeniowej w Polsce innymi słowy, polisa nie może być aktywna w Polsce.

   Nie tak dawno jeden z moich znajomych ubezpieczał nowe auto zakupione w Wielkiej Brytanii, z racji tego, że jest użytkownikiem polskiego auta wystąpił z prośbą do PZU o historię zniżek. PZU wystawiło dokument – historię jego zniżek z zaznaczeniem, że jego polisa jest wciąż aktywna. Brytyjski ubezpieczyciel odmówił zaakceptowania zniżek z tego względu w pierwszej chwili informując go, że umowa ubezpieczenia będzie rozwiązana. W efekcie finalnym ubezpieczenie pozostało, ale składka zwiększyła się o 100%. Tłumaczenie – tłumacz przysięgły.

 • Patryk

  Dziękuje za info., „Admin” więc ostatecznie jaka opcja będzie najlepsza dla mnie najlepsza, gdyż raczej nie będę mógł na tą chwilę zrezygnować z polisy w Polscy bo mam zarejestrowane na siebie auto. 31 października wyjeżdżam do UK na 4 miesiące. Od razu po przyjeździe jestem zmuszony kupić auto. Mój wiek to 26 lat od 2008 r. historia z ubezpieczaniem aut w Polsce. Przepraszam za laiczne pytania. Szukam porady. Dzięki z góry pozdro.

Tutaj możesz komentować

(ex: John Thor) *

(Optional)

Lista Autorów