Blog

Ryanair bagaż podręczny wymiary wielkość ma znaczenie

Czy linia lotnicza Ryanair sprawdzając Twój bagaż podręczny odmówiła wniesienia go na pokład samolotu lub też zażądała dopłaty ze względu na jego wymiary? Cóż, jeśli tak to mamy odpowiedź dlaczego tak się stało.

Linie lotnicze w ostatnim czasie bardzo rygorystycznie podchodzą d,o wnoszonych walizek na pokład samolotu, i mowa tu nie tylko o liniach lotniczych Ryanair, Wizzair również może zażądać sprawdzenia wymiarów przy odprawie.

Wszystko jest ok, jeśli podróżujesz z dwiema walizkami i jedną z nich większą oddajesz na bagaż główny, możesz wtedy sprawdzić czy ta mniejsza podręczna stanowi wymiary wymagane przez przewoźnika, jeśli okaże się za duża to masz jeszcze czas na to, aby podjąć działania. Co jeśli jednak przed wpuszczeniem na pokład samolotu pracownik lotniska zażąda sprawdzenia wymiarów i tu okazuje się, że jest za duża? Zaczynają się nerwy i to, jakie, sam byłem nieraz świadkiem tego, jakie cuda się wtedy dzieją.

Bagaż podręczny kabinowy dostępny na Amazon w bardzo dobrej cenie Amazon Image

Pomyśl jednak, jeśli mógłbyś się ustrzec przed tą hecą, i zabrać ze sobą walizkę, która zmieści się w ten czarodziejski koszyczek przed wejściem na pokład samolotu? Domyślam się, że decyzja była by jednoznaczna zdecydowanie podejmiesz akcję.

Co mam na myśli mówiąc podjąć akcję? A to, aby sprawić sobie walizkę która do koszyczka się mieści i po kłopocie. Aby sprawić sobie taką walizkę możesz to zrobić kupując ja na Amazon.co.uk

0 Polubione

Udostępnij
Admin (łącznie 116 wpisów)

No comments yet.

Dodaj komentarz

(ex: John Thor) *

(Optional)

Lista Autorów