Pożyczki UK

Pożyczka w UK od £50 – £1000 Pożyczanie Niezabezpieczonych Pożyczek w UK Nigdy Nie Było Prostsze

Pożyczka w UK na rok pożyczka długoterminowa w UK. Aplikuj z domu, nic do wysłania i faksowania, otrzymaj zgodę w mniej niż 30 minut, dobra historia kredytowa (credit score) nie jest wymagana. Gotówka przelana na konto nawet do 10 minut po zatwierdzeniu wniosku. Pożycz nawet do £1000, teraz nawet do £5000.

 


Szybka i Prosta Pożyczka

Nagła potrzeba szybkiej gotówki aby zreperować coś w domu, zapłacić nieoczekiwane rachunki, możesz aplikować o jedną z kilku pożyczek w kilku prostych krokach. Pożyczka długoterminowa w UK na 12 miesięcy, teraz dostępna za pośrednictwem prostej aplikacji online i co najważniejsze, nie będziesz musiał bawić się w żadną papierologię tzn. wysyłać żadnych dokumentów, faksów itp. Jeśli Twoja aplikacja zostanie zatwierdzona środki, pożyczka znajdą się na Twoim koncie nawet do 10 minut po zatwierdzeniu wniosku.

Finanse Proste Spłaty

Spłata pożyczki jest równie ważna jak samo jej branie, biorąc pożyczkę za posrednictwem serwisu MultiMonthLoans otrzymasz możliwość spłaty pożyczki w regularnych miesięcznych spłatach. Miesięczny harmonogram spłat jest niezwykle ważny ze względu na wygodę i elastyczność w zarządzaniu budżetem domowym. Biorąc pożyczkę na raty nigdy nie zostaniesz poproszony o wcześniejszą spłatę pożyczki poza harmonogramem ustalonych spłat.

Odpowiedzialny Pożyczkodawca 

Czy pożyczka na 24 miesiące, może być pożyczką długoterminową? Zdecydowanie Tak, na dłużej pożyczają tylko banki, ale w zamian wymagają zabezpieczeń, które nie zawsze możemy przedstawić, lub też historia kredytowa, która nie zawsze wygląda najlepiej, lub wcale jej nie ma. Aplikując o pożyczkę online, nie będziesz musiał się o to martwić. Serwis MultimonthLoans ma również inną zaletę, którą jest odpowiedzialne pożyczanie niezabezpieczonych pożyczek, co to dla Ciebie oznacza? Serwis jest autoryzowany przez FCA przez co pożyczanie pieniędzy staje się bezpieczniejsze.


Pożyczka w UK Na 12 Miesięcy Jak To Działa?

 • Wypełnij szybką i prostą aplikację online w zaledwie kilka minut.
 • Otrzymasz pieniądze / transfer na Twoje konto po zatwierdzeniu aplikacji.
 • Spłata pożyczki odbywa się w bezpiecznych stałych ratach miesięcznych zgodnie z harmonogramem.

Jakie warunki muszą być spełnione oraz ile mogę pożyczyć?

Pożyczyć możesz od £100 do £5000 na okres spłaty nawet do 24 miesięcy. Po przejściu na stronę wybierz jeden z interesujących Ciebie wariantów.

Kto się kwalifikuje?

Osoby aplikujące o pożyczkę muszą spełniać następujące wymagania:

 • Muszą posiadać ważne konto bankowe w UK
 • Otrzymywać wynagrodzenie jako zatrudnieni lub samo zatrudnieni
 • Mieszkać na terenie UK
 • Mieć ukończone 18 lat.

Spłata pożyczki kiedy i jak?

Spłata pożyczki będzie się mogła odbywać na dwa sposoby:

 1. Karta Bankowa (Debit Card), miesięczne regularne spłaty będą się odbywały automatycznie z karty bankowej, bez żadnych dodatkowych kosztów. Nie musisz się martwić o to że zapomnisz dokonać wpłaty raty.
 2. Polecenie Zapłaty (Direct Debit), możesz skorzystać z tej opcji jeśli nie masz karty bankowej, spłata będzie się odbywała automatycznie w stałych miesięcznych ratach.

 

36 Polubione

Udostępnij
rafal (łącznie 111 wpisów)

One Awesome Comment

Dodaj Swój Komentarz
 • Maja ostoj

  Witam mam na imie maja I mieszkalam uk w londynie a czy moge pozyczyc 200£ na 12 miesiecy ( rok ) ???

Tutaj możesz komentować

(ex: John Thor) *

(Optional)

Lista Autorów