Magazyn

James Bond Skyfall – Krytycy Najlepszy Bond Do Tej Pory

W tajnej służbie Jej Królewskiej Mości – Najnowszy James Bond Skyfall został oceniony przez krytyków filmowych jako najlepszy kiedykolwiek.

Daniel Craig wystąpi po raz trzeci jako agent 007 w 23 filmie z serii wyreżyserowanym przez laureta oskara Sama Mendesa. Ocena krytyków jest różna, ale zgodna co do jednej kwestii, że będzie to jeden z najlepszych z serii Bonda jak do tej pory. Co mówią krytycy zobaczmy.

The Independent – Geoffrey McNab „Jeśli nie pełny triumf, jest to z pewnością jeden z najlepszych z serii jaki pamiętam. Mendes powrócił do podstaw pościgów, akrobacji i walki.”

The Times – Kate Muir „Wspaniały brytyjski buldog kina. Od chwili kiedy poczujemy dreszcz słysząc wspaniały głos Adele, będziemy wiedzieli, że to będzie powrót do klasycznego Bonda”

The Daily Mail – Baz Bamigboye dał filmowi pięć z pięciu gwiazdek nazywając go „fantastyczną kombinacją agenta 007”

The Telegraph – Robbie Collin „To jak operator Roger Deakins ujął sekwencje akcji, powoduje, że film staje się szalenie ambitnym kinem akcji najpiękniejszym w 50-letniej historii Bonda”

The Hollywood Reporter – Todd McCarthy nazwał film „poważne i spektakularne show” cyt. „Dramatyzm połączony jednocześnie z nutą humoru wspaniale wyreżyserowany film zostanie z pewnością przyjęty za jeden z najlepszych przez fanów na całym świecie i sprawia wrażenie, że chce się go obejrzeć wcześniej po tak długiej czteroletniej przerwie”

Premierę filmu Agenta 007 – Skyfall będziemy mogli zobaczyć 26 października.

 

1 Polubione

Udostępnij
rafal (łącznie 111 wpisów)

No comments yet.

Dodaj komentarz

(ex: John Thor) *

(Optional)

Lista Autorów