Finanse

Bank TSB Staje Się Ósmym Największym Bankiem w UK Po Lloyds

Bank TSB staje się zaraz po Lloyds ósmym w przeciągu nocy największym bankiem w UK, podają serwisy finansowe w Wielkiej Brytanii.

tsb-nowy-bank

631 dotychczasowych oddziałów Lloyds TSB dziś już z nowym logiem TSB, nowy bank reklamowany hasłem „witamy z powrotem w lokalnej bankowości”, produkty bankowe przekazane z Lloyds niestety w niekonkurencyjnych, marnych stopach procentowych, początkowe problemy witryny internetowej banku TSB w godzinach porannych. Oto niektóre z informacji które mogliśmy dziś zobaczyć w serwisach informacyjnych na temat nowego banku, który notabene kilkanaście lat temu połączył się z Lloyds aby teraz po decyzji Komisji Europejskiej ponownie rozpocząć samodzielną działalność.

Grupa Lloyds przekazała do odrodzonej marki TSB ponad 4 mln klientów, dzisiejszy powrót TSB sprawił wiele trudności klientom, którzy próbowali uzyskać dostęp do swoich środków. Strona, która była już aktywna około miesiąca dziś z niewiadomych przyczyn uległa awarii, uniemożliwiając klientom banku dostęp do pieniędzy. Osoby które zostały przetransferowane z grupy Lloyds do TSB zachowają te same niezmienne detale logowania do bankowości internetowej co w przypadku dotychczasowej strony Lloyds TSB. Przypomnijmy również, że wszystkie osoby będące klientami TSB otrzymają nowe karty debetowe i kredytowe.

1 Polubione

Udostępnij
rafal (łącznie 111 wpisów)

4 Awesome Comments

Dodaj Swój Komentarz
 • ARKADIUSZ

  No to mamy falstart! Wtorek rano i internet tsb nadal nieczynny.Wczoraj minęło 500 lat od bitwy pod Flodden.Czyżby zemsta Szkotów?

  • Rafal

   Sprawdziłem dziś rano stronę TSB po przeczytaniu Twojego komentarza Arek, faktycznie strona TSB ładuje się strasznie długo 🙂 Arek czy jesteś jednym z klientów npwego banku TSB?

 • Szymon

  A czy myslicie ze taki podzial wplynie pozytywnie na wizerunek tych bankow? i czy dla klientow bedzie to kozystne rowniez?

  • Rafal

   Witaj Szymon dziękuję za komentarz 🙂

   Trudno ocenić – czas okaże, wszystko chyba zależy od tego jak bank TSB wykona pracę informowania wszystkich tych, którzy zostali transferowani z Lloyds. Założę się że większość do końca nie wie co się dzieje, a dla niektórych to pewnie będzie bez znaczenia 🙂

Tutaj możesz komentować

(ex: John Thor) *

(Optional)

Lista Autorów