Technologia

Apple iPhone 5 Premiera w UK Końcowe Odliczanie.

 

Apple iPhone 5 premiera w UK końcowe odliczanie. Termin uruchomienia sprzedaży Apple iPhone 5 nie został jeszcze oficjalnie potwierdzony, jednak według nieoficjalnych informacji sprzedaż ma zostać uruchomiona na początku października. Szef koncernu AT&T oznajmił, że premiera w Stanach Zjednoczonych ma nastąpić 12 września.

Ile kosztuje nowy iPhone 5 zobacz przegląd cen w UK>>

Aktualizacja 12/09/: Koncern Apple zaprosił media na specjalną imprezę, która odbędzie się 12 września w San Francisco w Kalifornii. Na tej imprezie rzekomo Apple ma odsłonić świeżą partię swoich nowych urządzeń – tam również zostanie zaprezentowany nowy iPhone 5. Być może na tej konferencji dowiemy się oficjalnej tak skrywanej daty rozpoczęcia sprzedaży.

Aktualizacja iPhone 5 w sprzedaży w UK kliknij tutaj aby zobaczyć więcej.


Nowy iPhone 5 będzie się różnił od swoich wcześniejszych wersji. Jedną z ciekwostek jest opcja płatności za pomocą której zapłacimy za produkty i usługi, mówi się również że firma Apple i iPhone zdecydowanie zmienią rynek płatności kart płatniczych. Nowy iPhone nadchodzi zmieniony i zaktualizowany. Jego wymiary zmieniły się, będzie on cieńszy od swoich poprzednich wersji, dodano laserową opcję klawiatury, zmieni się również wiekszość jego wyświetlacza.

Czy dodałeś/aś tę stronę do swoich zakładek? Jeśli nie zrób to teraz, aby nie przeoczyć aktualizacji na temat premiery nowego iPhona 5.

 

 

0 Polubione

Udostępnij
rafal (łącznie 111 wpisów)

No comments yet.

Dodaj komentarz

(ex: John Thor) *

(Optional)

Lista Autorów